logo tereza velikonoční čokoláda velikonoční víno velikonoční velikonoční
velikonoční velikonoční velikonoční velikonoční
velikonoční mnoho magických dárků velikonoční velikonoční čokoláda
katalog-zdarma-kalendáře
Velikonoční
firemní přání
a dárky
velikonoční čokoláda
Velikonoční přání
a sladké dárky
čaje
Velikonoční anglické čaje
novoročenky
Firemní tužky a pera
Obchodní podmínky

velikonoce-čokoláda
velikonoce-čokoláda

Velikonoce dárky pro klienty, přání na Velikonoce, reklamní čokoláda pro Vaši firmu

Bonboniéry jako dobré reklamní předměty.

Prodáváme bonboniéry, které jsou osvědčeným způsobem celoroční reklamy každé firmy. Reklamní potisk lze realizovat na každou bonboniéru individuální visačkou s firemním logem a přáním. Na každé visačce můžete mít firemní logo a libovolné texty, fotografie nebo grafiku. Bonboniéry jsou proto vhodné jako propagační předmět po celý rok.

Prodáváme také velikonoční přání, která jsou oblíbeným způsobem velikonoční propagace. Jde o digitální velikonoční přání špičkové úrovně. Dodáváme klasické jednolisté velikonočenky i velikonoční přání skládaná. Stále větší oblibě se těší čokoládová velikonoční přání a také mini-čoko-velikonočenky. Jako alternantivu k běžným přáním firmy také často volí různé čokokoládové speciality. Proto nabízíme úžasné bonboniéry s belgickými pralinkami. V naší nabídce najdete také firemní vína v kombinaci s pralinkami. Všechna velikonoční blahopřání a dárky dodáváme v expresních termínech. Velikonoční čokoládové dárky lze snadno objednat v našem internetovém obchodě.

Neodkládejte nákup velikonočních dárků na poslední chvíli!

ZOBRAZENÍ AKTUÁLNÍ NABÍDKY VELIKONOČNÍCH DÁRKŮ V NAŠEM INTERNETOVÉM OBCHODĚ

NEZAPOMEŇTE NA FIREMNÍ PŘÁNÍ K VELIKONOCŮM

Zakázková kancelář TEREZA Tempo Line je otevřena:
pondělí - pátek 8.00 - 18.00 hod.

mapa kudy do Terezy
mapa kudy do Terezy
Lužická 30, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
tel.: 222 519 404

e-mail: tereza@tereza.cz © TEREZA Tempo Line, s.r.o.,

Přání k Velikonocům - firemní Přání k Velikonocům Přání na Velikonoce Přání na Velikonoce pro firmu Reklamní dárky Velikonoční přání

Čokoládové velikonoční dárky, to je dobrý tip na dárky pro zaměstnance, propagační a reklamní předměty. Vtipný nápad na dárek na Velikonoce. Máme dobré nápady na velikonoční dárky. Snadno s nimi zrealizujete svoje firemní velikonoční přání. Posloužíme Vám, hledáte-li tipy na reklamní předměty. Dnes jsou stále populárnější velikonoční přání z čokolády místo dřívějších velikonočenek jen z papíru. Někdy je ale jako tip na dárek lepší značková bonboniéra s belgickými pralinkami. U nás si vždy vyberete originální lahůdkové pralinky jako dárkové předměty pro firmu na Velikonoce. Máme také skvělé nápady na firemní Velikonoční dárky pro firmu pro firmy, na přání vytvoříme dárkové balíčky. Balíček z reklamní čokolády i firemní víno jsou vhodné jako dárky pro firmy i jako dárky pro klienty. Objednejte si potisk velikonočních dárků. Velikonoční firemní přání je vhodné objednat včas, abyste stihli přání na Velikonoce včas poslat. Reklamní cukrovinky jsou oblíbené jako firemní dárek a ne jako nějaká bezskupolózní velikonočenka. Dárkové předměty Praha a reklamní agentury Praha jsou vhodným místem, kde si koupíte tak dobrou věc, jakou je firemní čokoláda. Stále populárnější jsou dárky z čokolády jako tip na firemní velikonoční dárky, musejí však mít potisk čokolády. Jako dobrá firemní propagace poslouží třeba i velikonoční přání firemní v podobě bonboniéry. Nezapomeňte včas nakoupit dárkové předměty pro Vaše zaměstnance i klienty. Velikonoční přání z čokolády, bonboniéra jako tip na dárek a další originální dárkové předměty, třeba luxusní čaj pro firmu na Velikonoce. Právě firemní originální anglické čaje v podobě velikonoční kolekce jsou hitem letošních Velikonoc. Naše reklamní kancelář Vám ráda poslouží. Firemní pralinky a bonboniéra s potiskem, firemní víno,to vše jako letošní velikonoční dárky pro zákazníky. Mezi originální reklamní předměty a firemní dárky patří firemní bonboniéry. Firemní bonboniéry jsou úžasné jako propagační předměty, jako výborné nápady na velikonoční dárky. Také víno pro firmu je docela dobrá volba, chcete-li originální dárek pro firmu. Luxusní velikonoční přání jsou někdy lepší než kalendáře pro firmu. Náš e-shop Vám dobře poslouží k nákupu firemních dárků, čokoládových dárků, firemních bonboniér i čokolády s firemním potiskem. Prodáváme moc dobré firemní dárky z čokolády, máme dobré nápady na dárky na Velikonoce. Věříme, že také Vám hezkým a dobrým dárkem uděláme radost.