FIREMNÍ DÁRKY A PŘÁNÍtel.: 222 519 404
TŘÍMĚSÍČNÍ  MAXI skládaný - modrý nápady na firemní vánoční dárky eshop


TŘÍMĚSÍČNÍ MAXI skládaný - modrý, pro firmu, zákazníky, klienty i zaměstance eshop

firemní potisk
firemní potisk Formát 31,5x55,5 cm, 3x12 listů, čtyřjazyčné tříměsíční kalendárium se svátky vybraných evropských států.

Na každém kalendáři prostor pro firemní přítisk - dole 1x šířka kalendáře x 7 cm, 3 x šířka kalendáře x 3,5 cm. Kalendář je vybaven posuvným jezdcem červené barvy. Na přání lze doplnit i horní laší pro firemní potisk. Složený kalendář má rozměr 31,5x18,5 cm. Ofsetový vysoce kvalitní tisk. Odtrhávací listy kalendáře. Záda vyrobena z lepenky 600 g.

Kód zboží: N208

TŘÍMĚSÍČNÍ  MAXI skládaný - modrý nápady na firemní vánoční dárky eshop TŘÍMĚSÍČNÍ  MAXI skládaný - modrý nápady na firemní vánoční dárky eshop

TŘÍMĚSÍČNÍ  MAXI skládaný - modrý nápady na firemní vánoční dárky eshop

Firemní potisk, další nápady a tipy na dárky eshop

Tříměsíční kalendář s poznámkami - modrý nápady na firemní vánoční dárky eshop
Tříměsíční kalendář s poznámkami - modrý

Cena bez DPH v Kč / 1ks

Tříměsíční kalendář s poznámkami - šedý nápady na firemní vánoční dárky eshop
Tříměsíční kalendář s poznámkami - šedý

Cena bez DPH v Kč / 1ks

Hory - tříměsíční kalendář nápady na firemní vánoční dárky eshop
Hory - tříměsíční kalendář

Cena bez DPH v Kč / 1ks

TŘÍMĚSÍČNÍ  MAXI skládaný - šedý nápady na firemní vánoční dárky eshop
TŘÍMĚSÍČNÍ MAXI skládaný - šedý

Cena bez DPH v Kč / 1ks

ČTYŘMĚSÍČNÍ  MAXI skládaný - šedý nápady na firemní vánoční dárky eshop
ČTYŘMĚSÍČNÍ MAXI skládaný - šedý

Cena bez DPH v Kč / 1ks

TŘÍMĚSÍČNÍ - šedý - kalendář nápady na firemní vánoční dárky eshop
TŘÍMĚSÍČNÍ - šedý - kalendář

Cena bez DPH v Kč / 1ksTŘÍMĚSÍČNÍ  MAXI skládaný - modrý nápady na firemní vánoční dárky eshop

TŘÍMĚSÍČNÍ MAXI skládaný - modrý, nápady pro firmu, zákazníky, klienty i zaměstance eshop

Zakoupíte-li si kalendář pro firmy, získáte hodnotný reklamní firemní propagační předmět. Nástěnné a stolní kalendáře i diáře, které se hodí pro reklamní firemní potisk jako dárkové přeměty. Máme dobré nápady na firemní vánoční dárky. Kalendáře, které mají firemní potisk, patří mezi vyhledávané reklamní předměty. Většinou je dodává reklamní agentura. Kalendář je také dobrý nápad na vánoční dárek. Mezi oblíbené propagační předměty patří dárkové balíčky, které mohou tvořit nástěnné kalendáře a jejich reklamní potisk. Je to pak originální reklamní předmět, který také dobře poslouží jako firemní vánoční best dárek. TŘÍMĚSÍČNÍ MAXI skládaný - modrý, dobrý tip. Stolní kalendáře a nástěnné kalendáře patří mezi časté reklamní dárky. Kalendáře mohou dobře posloužit jako zajímavé reklamní předměty. Mezi oblíbené vánoční dárky a dárkové a reklamní předměty patří také velké stolní kalendáře. Pro firmu se hodí firemní logo na potisk předmětů. Reklamní agentury mají nápady na vánoční dárky a vytvářejí firemní dárky - stolní kalendáře - nástěnné kalendáře aby pomáhaly udržovat firemní identitu. Nástěnné kalendáře a diáře, to jsou výborné reklamní dárkové předměty. Kalendář a jeho firemní potisk, to je dobrý propagační předmět. Stolní kalendář jistě ocení každý Váš obchodní partner jako dobré reklamní zboží. Firemní kalendáře se hodí jako vánoční dárky pro klienty i jako dárky pro obchodní partnery. Na firemní kalendáře patří potisk kalendářů. Potisk kalendářů Vám dobře provede Tereza Tempo Line - reklamní agentura Praha. Výroba kalendářů a potisk kalendářů zaberou nějakou dobu, proto dodejte včas logo pro firmu, aby vznikly hodnotné obrazové firemní kalendáře, nebo i tříměsíční kalendáře. Kalendáře a diáře, stejně jako firemní kalendáře, patří mezi stále oblíbenější firemní best dárky. K vyhledávaným firemním předmětům samozřejmě patří firemní kalendář a firemní diáře.

TŘÍMĚSÍČNÍ MAXI skládaný - modrý, určitě správná volba. Reklamní kalendáře dobře poslouží jako firemní dárky nejen k Vánocům, obzvláště jsou-li vlastní a firemní. Vloni to byly kalendáře loňské, letos je již na kalendář loňský pozdě, objednejte si raději kalendář na příští rok. Kalendář s potiskem, to je dobrá volba jako firemní kalendář! Nebo vlastní firemní kalendář - pravý firemní kalendář! Na vlastní firemní kalendáře totiž nemusíte platit navíc potisk kalendářů. Pořiďte si originální firemní dárky - to je ta správná podpora marketingu. Náš firemní e-shop je hodně šikovný pro Váš nákup stolních i nástěnných kalendářů a diářů. Kalendáře a diáře pro firmu je dobré koupit včas, nejlépe právě v našem e-shopu.

nápady na firemní vánoční dárky potisk firmu nápady firemní vánoční dárky reklamní potisk firma nápady na firemní bonboniéry potisk firmu nápady na firemní bonboniéry potisk firmu
Nahoru